Full

Špičkový samoobslužný výčep s mnoha funkcemi a napojením na tankové hospodářství.


Nabídky kvalitních samoobslužných výčepů!


Načepujte si pivo ze samovýčepů na Zahradě

V dnešní době si již asi nikdo nedokáže představit dobrou restauraci bez příjemného personálu, kvalitního pití a nápadité kuchyně. Jedním ze stavebních kamenů je stále kvalitní pivo. Je však také potřeba myslet dopředu a nabízet svým hostům stále něco nového a vyjímečného. Proč ne právě možnost obsloužit se sami? Samoobslužné výčepy v restauraci na Zahradě nabízí širokou škálu využití.

Pro dosažení optimální kvality je nutné správné skladování a dokonalá hygiena. Toto vše již ví i majitelé restaurace na Zahradě ve Chvaleticích, kteří se rozhodli pro samoobslužné výčepy MEDIUM.

Myslete dopředu
Je také dobré myslet dopředu a nabízet svým hostům stále něco nového a vyjímečného. Proč ne právě možnost obsloužit se sami? Vždyť právě toto je v posledních několika letech stále více žádaná možnost, kterou hosté velmi ocení a majitelům přináší nemalé výhody. Samoobslužné výčepy nabízí širokou škálu využití.

Pití ale hlavně zábava
Samoobslužný systém výčepů MEDIUM umožní provozovatelům ale i hostům přesnou evidenci a bezoobslužný provoz výčepů, ale v první řadě nabízí skvělé zážitky a příjemné posezení s přáteli bez čekání na obsluhu. Každý se obslouží kdykoli potřebuje.

Plaťte předem nebo až potom
Samoobslužné výčepy na pivo CESK umí pracovat v režimu kredit i debet. Můžete tedy platit až ve chvíli, kdy se rozhodnete skutečně odejít, nebo je možné například u příležitosti oslavy "nabít" kredit, který postupně vyčerpáte. Toto lze samozřejmě i pro více stolů zároveň nebo pro jejich kombinaci. Neváhejte a nechte se přesvědčit o výjímečnosti samoobslužných výčepů na pivo značky CESK.

Samoobslužný výčepy restaurace Zahrada Samoobslužné výčepy restaurace na Zahradě Samoobslužné výčepy restaurace na Zahradě

 

Samoobslužné výčepy restaurace na Zahradě Samoobslužné výčepy restaurace na Zahradě