Full

Špičkový samoobslužný výčep s mnoha funkcemi a napojením na tankové hospodářství.


Nabídky kvalitních samoobslužných výčepů!


V restauraci Hotýlek Praha si nyní můžete načepovat pivo sami

Tradiční staročeská kuchyně, na kterou se specializuje klasická restaurace Hotýlek Praha ve Slaném, se neobejde bez vynikajícího oroseného piva. Chuť a pravý požitek souvisí s bezchybným skladovacím a čepovacím systémem. Firma CESK proto nově vybavila restauraci Hotýlek Praha jedním z nejoblíbenějších systémů samostatných výčepů.

Hosté restaurace si nyní mohou díky systému samovýčepů Full sami vybrat a načepovat jedno z pěti druhů piv, včetně nealkoholického. Mezi hlavní přednosti samovýčepů patří vysoce kvalitní skladování piva, urychlení provozu v restauraci, efektivní komunikace s hosty i přesná evidence spotřeby.

V restauraci Hotýlek Praha nyní komunikují hosté s obsluhou pomocí efektivního zobrazovacího systému, který ovládají u svého stolu dotekovým grafickým displejem. Výslednou spotřebu piva u jednotlivých stolů může obsluha zobrazit na televizi nebo projektor.

Ve staročeské restauraci Hotýlek Praha si můžete pivo sami načepovat jak ke klasickému českému obědu, tak u příležitosti tradičních pátečních zábav.

Příjemný interiér restaurace Hotýlek Praha, nově vybavený systémem samovýčepů si prohlédněte na následujících fotografiích.

samoobslužné výčepy - Hotýlek Slaný samoobslužné výčepy - Hotýlek Slaný samoobslužné výčepy - Hotýlek Slaný
samoobslužné výčepy - Hotýlek Slaný samoobslužné výčepy - Hotýlek Slaný